Pensjonat

Lokalizacja


View Sand Residence Władysławowo in a larger map

"SAND" Residence położony jest w nowobudowanej, cichej, willowo-pensjonatowej dzielnicy Władysławowa. Największym atutem naszej lokalizacji jest cicha okolica, nieduża odległość od centrum oraz plaży (15-20 min spacerkiem).

DOJAZD SAMOCHODEM
Osoby zmotoryzowane najłatwiej dotrą do nas drogą z Redy kierując się na Puck - Władysławowo (droga nr 216). Po minięciu stacji Orlen należy jechać ok. 500m główną drogą (ulica Gdańska) i przy pierwszych zabudowaniach zjechać na pas do skrętu w lewo (zjazd w ulicę Droga Chłapowska). Po przejechaniu dalszych 300m dotrą Państwo do przejazdu kolejowego. Tuż za nim po lewej stronie znajduje się droga polna utwardzona do naszej Rezydencji.

DOJAZD PKS lub PKP
Osoby nie posiadające samochodu mogą dojechać do Władysławowa autobusem komunikacji PKS z Gdyni lub koleją.

Po wyjściu z budynku stacji (mając ją za plecami) kierujemy się w prawo wzdłuż torów (ul. Towarowa). Po lewej stronie miniemy dworzec PKS, Pocztę oraz komisariat Policji. Następnie należy przejść przez tory i po 60m skręcić przed sklepem Plus w lewo (idąc dalej ulicą Żwirową). Następnie należy skręcić w drugą ulicę w lewo (ul. Młyńska) i iść aż do końca. Na skrzyżowaniu ulicz Młyńskiej oraz Drogi Chałpowskiej, na wprost jest wejście na gruntową drogę (ul. Modrzewskiego). Po przejściu ok. 80m skręcamy w lewo w ulicę Marii Dąbrowskiej. Są Państwo na miejscu! Jeżeli będzie taka potrzeba możemy w miarę możliwości Państwa odebrać ze stacji.

Serdecznie zapraszamy!
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2010
Projekt i wykonanie Visit Hotels PL.
Polecamy nasz drugi obiekt: Pensjonat EDA